O nás


Pár slov o ľuďoch, ktorí zozbierali informácie.

Keď autorovi týchto riadkov diagnostikovali rakovinu semeníka, najbližší, rodina a priatelia, sa snažili dodať mu čo najviac sily a chuti do života.

Najviac ich podpora účinkovala, keď sa im podarilo získať informácie o rakovine a jej liečbe metódami, ktoré boli efektívnejšie ako chemoterapia a nevykazovali žiadne negatívne vedľajšie efekty.

Na tejto stránke Vám dávame k dispozícii všetky dôležité informácie, ktoré sa nám podarilo o rakovine a jej liečbe získať. Lekári na Slovensku zobrali rozhodnutie autora týchto riadkov, liečiť sa neštandardnou metódou, skepticky. No po zhliadnutí výsledkov vyjadrili bývalému pacientovi veľkú podporu.

Autor týchto riadkov sa vyliečil. Celá liečba trvala podstatne kratšie (iba 42 dní) ako chemoterapia, ktorá by trvala minimálne 63 dní, z toho aspoň 10 dní v nemocnici. Po absolvovaní Breussovej kúry sa autorovi týchto riadkov dokonca mierne zlepšil zrak a prestal ho bolieť chrbát.

Štyridsaťdvadňový pôst nielen lieči rakovinu, ale aj posilňuje ducha a vieru v Boha. Sila ducha a viera v Boha je mimoriadny bonus, ktorý by sme inak získavali iba pomaly a ťažko. Vďaka, Bože, za možnosť absolvovať túto skúšku.